Artemis’in (Ezgi Gör) isteğini duyan Gülperi (Nurgül Yeşilçay) yıkılır ve artık iyice sıkışmış olduklarını kabul etmek zorunda kalır. Kadir (Timuçin Esen) ise hala direnmeleri gerektiğini söylerken Hasan’ın (Burak Dakak) da artık onlarla ilgili gerçeğin kıyısında olduğunun farkında değildir.
Hasan, Gökhan’ın (Enes Demirkapı) ince bir sınırda olduğunu fark edip ona müdahale etmek durumunda kalır. Bu olay aralarındaki dengeleri yeniden değiştirecektir. Hasan bir yandan da kardeşleriyle birlikte yeni bir mücadeleye girmek zorunda kalır.
Gülperi ve Kadir birlikte çıktıkları yolculuğun en zor dönemecine girmişlerdir. Kadir, Gülperi’nin beklenmedik hamlesiyle şoka girer. Hasan, Bedriye (Aleyna Özgeçen) ve Can (Emir Özyakışır) ise aldıkları kararla bu dönemeci bambaşka bir noktaya çekeceklerdir.

Eşinin ailesi tarafından zihinleri bulandırılmış ve engel olamadığı için ellerinden kayıp gitmeye başlamış üç çocuğunun kalbini yeniden kazanmak, kendi adını onların diline yeniden “anne” olarak kazımak için savaşan Gülperi’nin yürek burkan hikayesi…

Regisseur

Cem Karcı

Erscheinungsjahr

2018

Produzent

Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Besetzung

Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Onur Bilge

Kommentieren

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.