Gülperi’nin (Nurgül Yeşilçay) evlilik haberi hızla yayılır. Kadir’in (Timuçin Esen) annesi Suna oğlunun evine yerleşip Gülperi’ye eziyet etmeye başlar. Hastanedeki Eyüp de (Erkan Bektaş) bu evliliği öğrendiğinde sonuçları herkesi etkileyecek bir plan yapmaya başlar.
Yakup’un da (tarık Papuççuoğlu) Eyüp’ün borçlarından kurtulmak için Hasan (Burak Dakak) üzerinden bir planı vardır. Ailenin veliahtı olma fikri Hasan’ın kafasını karıştırır. Annesine inat, olmadığı bir insan gibi davranmaya başlar. Buna en büyük tepkiyi Artemis (Ezgi Gör) verse de başlarına gelecek belalara mani olamaz.
Gülperi, Hasan ve Bedriye’nin (Aleyna Özgeçen) hasreti ile yanarken hiç beklenmedik bir olay olur; Eyüp tecritten firar edip Şeyma’yı (Ece Sükan) kaçırır. Kadir’den, Şeyma’ya karşılık Gülperi’yi teslim etmesini ister.

Eşinin ailesi tarafından zihinleri bulandırılmış ve engel olamadığı için ellerinden kayıp gitmeye başlamış üç çocuğunun kalbini yeniden kazanmak, kendi adını onların diline yeniden “anne” olarak kazımak için savaşan Gülperi’nin yürek burkan hikayesi…

Regisseur

Cem Karcı

Erscheinungsjahr

2018

Produzent

Timur Savcı & Burak Sağyaşar

Besetzung

Nurgül Yeşilçay, Timuçin Esen, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Onur Bilge

Kommentieren

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.