fbpx

İbrahim Paşa (Okan Yalabık) büstünü yaptırmaya karar verir. Hatice Sultan (Selma Ergeç), İbrahim’in bu arzusundan tedirgin olur. İbrahim’in büstünü yaptırdığı duyan Hürrem Sulta ( Meryem Uzerli), bunu Sultan Süleyman’a (Halit Ergenç) iletmekten çekinmez. Sultan Süleyman, İbrahim’in bu tavrından rahatsız olur. İbrahim Paşa ise Hünkar’ının gönlünü almak için hazırlıklıdır.

Aybige’nin (Ezgi Eyüboğlu) nişan haberi Bali Bey’i (Burak Özçivit) çok üzer. Bali Bey aşkını kalbine gömmeye karar verir. Ancak Şehzade Mustafa’nın (Mehmet Günsur) da bu evliliğe karşı isteksiz olması, onun yeniden düşünmesine neden olur. Hürrem Sultan ise Ay bige’yi bu aşkın hala sürebileceğine inandırır. Aybige, Bali Bey’e reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.

Mahidevran (NUr Fettahoğlu), Şehzade’sinin Efsun’a (Melisa Sözen) bu derece meftun olmasından rahatsız olur. Valide Sultan’ı kullanarak Efsun’un saraydan gönderilmesini sağlar. Hürrem ise Efsun’un geri gelmesini sağlamak için sürpriz bir isimden yardım ister. Mahidevran ise Şehzade’ye Efsun’u unutturmak ister. Şehzade Mustafa’nın kalbini kazanması için yanına yeni bir cariye gönderir.

Regisseur

Erscheinungsjahr

Produzent

Besetzung

Kommentieren

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.