Dağhan (Engin Akyürek), 11 yıl önce, genç bir doktor adayıyken, sevdiği ve evlenmek üzere olduğu kadın Beril’in (Gülcan Arslan) babası Sezai’yi (Avni Yalçın) öldürmekten suçlu bulunmuş ve hapse atılmıştır. Olay aslında tabi ki bir komplodur. Beril’e âşık olan Ender (Sarp Levendoğlu) bu komployu düzenlemiş; hem kendisi hakkında büyük bir sırrı bilen Sezai’den kurtulmuş, hem de Beril’i elde etme şansı doğmuştur.

Aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikayelerini izleyicisiyle buluşturan „Ölene Kadar“ Engin Akyürek ve Fahriye Evcen’i bir araya getiriyor.

Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan Dağhan karakteriyle izleyicinin karşısına çıkıyor. Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat Selvi olarak karşımızda.

İnsanların kötülükleriyle topal kalmış adalet sistemi masum bir adamdan gerçek bir suçlu yaratırken kaybedilen yılların ve bu haksız esaretin bir bedeli olacaktır. Dağhan’ı müebbetten kurtaran, Selvi’nin ise vicdan yükünü hafifleten bu ilk buluşmadan sonra ise kimsenin hayatı eskisi gibi olamayacaktır.

Regisseur

Feride Kaytan - Umur Turagay

Erscheinungsjahr

2017

Produzent

Timur Savcı

Besetzung

Engin Akyürek,Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu,Gülcan Arslan,Tansu Bİçer,Ferdi Sancar,Taner Turan

Kommentieren

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.